skip to Main Content
+420 602 168 556 info(at)rybolovsmola.cz Dětské závody

Ostrov Smøla se nachází ve středním Norsku, 80 km na západ vzdušnou čarou od Trondheimu. Má rozlohu 281,8 km² a něco málo přes 2000 obyvatel.

Naše lokalita Veiholmen leží na nejsevernějším výběžku ostrova a s ostrovem ji spojuje zhruba 6 km mostů a můstků.
Po zhruba 40 minutové jízdě přes ostrov, od trajektu (Sandvika-Edøya), který spojuje Smølu s pevninou, se dostanete doslova na konec světa.
Původně rybářská osada Veiholmen, s asi 70 stálými obyvateli, na vás dýchne typicky norskou, námořnickou atmosférou a uchvátí vás stylovým přístavištěm a množstvím vodních kanálů a průplavů.

Naše dva apartmánové domy leží osamoceny, na samém okraji osady s výhledem na přístav i samotné moře, pár metrů od vody, kde se nachází rovněž naše přístaviště. Disponujeme dohromady 12 apartmány s celkovou kapacitou až 56 osob (4 apartmány se 6 lůžky, 8 apartmánů se 4 lůžky). Interiér pokojů je typicky norský, dřevěný s kompletně vybavenou kuchyní včetně myčky, se dvěma, nebo třemi ložnicemi, free wifi, dvěma toaletami a sprchovým koutem.

V ceně jsou již zahrnuty rovněž rybářské lodě. Dvě lodě pro 6 lůžkový apartmán a jedna loď pro 4 lůžkový apartmán. Lodě jsou 19 stop dlouhé (téměř 6 m), prostorné, bezpečné, osazené spolehlivými, čtyřtaktními motory TOHATSU 25, 30HP s hydraulickým ovládáním, elektrickým startováním a volantem. Echolokátory jsou rovněž součástí vybavení lodě.

Místnost na zpracování ryb je hned vedle přístaviště a je vybavena prostornými mrazáky. Filetovat můžete za příznivého počasí i venku. Ulovené ryby je možné i vyudit, popř. připravit na grilu.

Print Friendly, PDF & Email
Back To Top
Hledat