Cesta

Jak se k nám dostanete

Vítejte na stránce „Jak se k nám dostanete“ firmy Fishing Club Veiholmen. Jsme hrdí na to, že se nacházíme na malebném ostrově Smøla v Norsku, což je ideální místo pro všechny milovníky rybaření a přírody. Toto místo nabízí nejen bohatství ryb, ale také nádherné přírodní scenérie a čistý, klidný prostor pro odpočinek a relaxaci.

Abychom vám usnadnili cestu k nám, připravili jsme pro vás detailní pokyny a informace, které vám pomohou v plánování vaší cesty.

Praha - Dražďany - Berlín - Rostock - trajekt

Trajekt - Trelleborg - Göteborg - Oslo - Elverum - Meldal - Kyrksæterøra - Kyrksæterøra - Nerdvika - Frostaheia - Hopen - Veiholmen - CÍL Fishing Club Veiholmen

Doprava na ostrov Smola

Rádi Vám nabízíme přepravu na ostrov Smola pomocí našeho spolehlivého autobusu Mercedes-Benz Sprinter 519.

Mercedes Benz Sprinter 519

Mercedes-Benz Sprinter 519 je vysoce výkonný dodávkový autobus, který je vyráběn slavnou německou automobilkou Mercedes-Benz. Tento autobus je součástí populární série Sprinter, která je známá svou spolehlivostí, inovativními funkcemi a komfortem. Je navržen s ohledem na pohodlí cestujících i řidiče a je vybaven prostorným a dobře uspořádaným interiérem, který poskytuje dostatek místa pro sedadla a vnitřní vybavení. Autobus může pojmout až 16 cestujících včetně řidiče.

Mercedes-Benz Sprinter 519 je vybaven také moderními bezpečnostními funkcemi a technologiemi. Patří sem například systém asistence při jízdě, adaptivní tempomat, systém monitorování mrtvého úhlu a systém rozpoznávání dopravních značek. Tyto funkce pomáhají minimalizovat riziko nehod a zvyšují bezpečnost jak cestujících, tak i řidiče.

Stránky Fishing Club Veiholmen (Rybolov Smøla) jsou věnovány mořskému i sladkovodnímu rybolovu ve středním Norsku, konkrétně na ostrově Smøla, v původní rybářské osadě s názvem Veiholmen.

Kontakty

Veiholmen 6570 Nordre Veiholmen More Og Romsdal Norway
+420 602 168 556
info@rybolovsmola.online
Ubytování provozuje norská společnost Fishing Club Veiholmen
© Copyright 2023. All rights reserved | Powered by BOOSTMAN.CZ