až 6 osob

Apartmán 1

Ceny jsou vždy za celý apartmán

Minimální délka pobytu je 7 dní
Individuální délku pobytu, počet osob a ostatní lze domluvit na telefonu +420 602 168 556 nebo emailu david@rybolovsmola.cz

Povinná pole jsou označena *Rezervujte si z 1 dostupného ubytování.

Apartmán 1 je ve vybraném období dostupné.

Cena začína na:

Popis apartmánu

Apartmán se nachází na malebném ostrově Smola, který se nachází v norském souostroví na pobřeží Norského moře. Tento moderně zařízený apartmán poskytuje ideální ubytování pro skupinu až 6 osob.

Vstup do apartmánu vás zavede do prostorného obývacího pokoje s pohodlným posezením, které je ideální pro relaxaci po dlouhém dni stráveném objevováním ostrova. Vedle se nachází plně vybavená kuchyň s veškerým potřebným vybavením a spotřebiči, abyste si mohli připravit vlastní jídla. Mezi vybavení patří sporák, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, myčka nádobí.

Apartmán má celkem 3 ložnice, z nichž každá nabízí pohodlná lůžka a dostatek úložného prostoru pro vaše věci. První ložnice je vybavena manželskou postelí, zatímco druhá a třetí ložnice mají samostatné postele. Všechny postele jsou připraveny s čistým povlečením a pohodlnými matracemi pro klidný spánek.

Apartmán disponuje také moderně zařízenou koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. 

V ceně je zahrnuto:

  • Ubytování pro šest osob
  • 2 lodě 19 feet, motor Tohatsu 25, 30HP fourstroke, echolot s GPS
  • Povlečení, wifi připojení, elektřina

V ceně je zahrnuto:

Informace

+420 602 168 556 david@rybolovsmola.cz

Stránky Fishing Club Veiholmen (Rybolov Smøla) jsou věnovány mořskému i sladkovodnímu rybolovu ve středním Norsku, konkrétně na ostrově Smøla, v původní rybářské osadě s názvem Veiholmen.

Kontakty

Veiholmen 6570 Nordre Veiholmen More Og Romsdal Norway
+420 602 168 556
info@rybolovsmola.cz
Ubytování provozuje norská společnost Fishing Club Veiholmen
© Copyright 2023. All rights reserved | Powered by BOOSTMAN.CZ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.